Kolorowy dopasowanie

Cześć wszystkim! Szczęśliwej środy! Naprawdę czuję, że jest już czwartek; Prawdopodobnie, ponieważ nie Sanfrecce Hiroshima Koszulka mogę się doczekać weekendu, aby znaleźć razem. Ciekawe wieści dla nas, Nolan zaczął czołgać się z wyprzedzeniem dwa dni temu. Tak… zrobił to. Wcześniej czołgał się do tyłu… Niemowlęta są niezwykle interesujące! Jest bardzo podekscytowany chodzeniem, a także zawsze trzyma się czegoś lub kogoś, kto się podniósł. Oficjalnie mam niemowlę krążownika Nolana… czas na wszystko ukryć. J
Kolorowe dopasowania są jednym z moich preferowanych strojów, a także dominujące w sezonach wiosennych/letnich. Używałem różnych kolorowych napadów w przeszłości, a także, gdy się tu spodziewałem. Lubię mieszać paski do druku (jak widać tutaj) lub z łatwymi zwykłymi koszulkami stosowanymi w tej publikacji, a także wcześniejszej publikacji tutaj. Patrzę w przyszłość na stylizację znacznie bardziej kolorowych pasków tej wiosny/lato, szczególnie czerwonych, a także żółtych garniturów.

Strój: River Island Pants (podobne tutaj i tutaj) // Zara Blazer (podobne tutaj i tutaj) Sole Society Pumps (tutaj, podobne tutaj i tutaj) // Lipstick (tutaj, jak to tutaj) // Jcrew Pendant ( wyprzedane, jak to tutaj i tutaj)
Podobny produkt tutaj:

Dziękuję za zatrzymanie się.
buźiaki
Stella
Sfotografowane przez Paosin

Możesz też cieszyć się:

Jak wyglądać stylowo, ale wygodnie

Najlepszy i najmodniejszy strój gościnny

Oto co nosić ten nowy…

Jak wyglądać idealnie na sezon zimowy…

Znajdź wiedzę.

Zarejestruj się Kashiwa Reysol Koszulka pod adresem e -mail, aby uzyskać wiadomości, a także aktualizacje.

Imię

Imię

Imię

Imię

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Adres e -mail

Adres e -mail

Adres PSV Eindhoven Koszulka e -mail

Adres e -mail

Subskrybuj

Dziękujemy za subskrypcję!

Leave a Reply

Your email address will not be published.