Najlepsze zrównoważone marki odzieży w Indiach Wymagasz zrozumienia

Słowo „zrównoważone” stało się widocznym terminem na wyjaśnienie ubrań, które kupujemy, a także noszenie. W rzeczywistości uczciwe zużycie to żargon, który zyskuje znaczną popularność, a także rewolucjonizuje branżę modową. Te zrównoważone ubrania są milsze dla atmosfery, a także ludzi włączonych do procesu rozwoju. Krótko mówiąc, ubrania te nie tylko przynoszą korzyści tkaczom, ale również Reprezentacja Kostaryki w piłce nożnej mężczyzn Koszulka minimalizują wpływ na środowisko. Istnieje wiele metod tworzenia uczciwej mody, a także wszystko dzieli się na trzy kategorie- społeczne, komercyjne, a także środowiskowe.
Szybko przeciwstawia się, a także niedrogie

Podtrzymuje prawa pracownika, warunki pracy wolne od ryzyka, a także wspiera zrównoważone życie

Minimalizuje toksyczne pestycydy, a także użycie chemiczne

Zmniejsza marnotrawstwo wody

Zachęca do recyklingu i efektywności energetycznej

Chroni prawa zwierząt

Zapewnia szkolenia i zasoby

16 najlepszych marek zrównoważonych ubrań w Indiach:
Oto 16 projektantów, a także ich zrównoważone marki mody, które umożliwią zakupy w treści swojego serca. Każda marka, a także projektant wymienionych poniżej, ma ekologiczne poświadczenia. Możesz sprawdzić listę, aby zrozumieć najlepsze marki, jeśli Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka chodzi o zrównoważony rozwój, styl i prawa pracowników.

1. Nicobar przez Wielką Ziemię:
Nicobar wprowadzony przez Great Earth to zrównoważone odzież premium, a także marka wystroju domu, która jest czymś więcej niż tylko grafikami, a także tkaninami. Jest to jedna z najbliższych marek uczciwych odzieży, która łączy zarówno rzemiosło, jak i kulturę. Nicobar to wschodząca marka, która jest zarówno stylowa, jak i fantazyjna.
Źródło: Nicobar.com2. zmiana przez Nimish Shah:
Zmiana to marka, która ma przyjazne dla środowiska podejście do biznesu. Nimish Shah jest osobą stojącą za zmianą, a także nalega na wykorzystanie wielu odmian zrównoważonych materiałów, tkanin, a także zmniejszenie odpadów fabrycznych. Kolekcje na zmianę są stylowe, a także były używane przez gwiazdy takie jak Sonam Kapoor, a także Kriti Sanon.
Źródło: Shift-india.com3. Ka sha autorstwa Karishma Shahani:
Ka sha autorstwa Karishma Shahani tworzy ubrania, integrując współczesny styl z różnymi stylami rękodzieła w Indiach. Na tę etykietę ma wpływ bogata kultura naszego kraju, a jej kolekcje są stylowe, ziemskie, a także powiązane. Możesz pomyśleć o wyborze wspaniałego bawełny MUL z frędzlami wyprodukowanymi przez rzemieślnicę wykorzystującą tradycyjną rękę. Możesz kupować tę etykietę w Pernia’s Shee Shop, a także Ogaan.

Źródło: ka-sha.in4. Doodlage autorstwa Kriti Tula:
Doodlage został ustanowiony przez Kriti Tula po ukończeniu NIFT. Marka jest rozumiana ze względu na ubrania o wysokości cyklu produkowane z odpadów, zwłaszcza odpadów fabrycznych. Ich kolekcje są zaprojektowane w zależności od marnotrawstwa zebranego z fabryk. Każda z ich odzieży jest unikalna zarówno w stylu, jak i funkcji. Doodlage oznacza zerową politykę marnotrawstwa, a także resztki materiału, a także powszechnie wykorzystywane do robienia frędzli, koralików, a także przycisków.
Źródło: Doodlage.in5. Brainflower:
Romantyczne sylwetki, a także indyjskie style są powszechnie oferowane w Brainflower. Marka wierzy w uczciwe życie, a także dzieli dokładnie tę samą klimat z linią odzieży. Ich tradycyjne style mają przystępną cenę. Wszystkie ich stylowe elementy [zasługują na próbę.

Źródło: Facebook.com/brainflower.in6. H&M świadomy:
H&M wprowadził własną linię zrównoważonej odzieży. Marka modowa wykorzystuje szereg zrównoważonych materiałów, a także ozdoby dla linii odzieży. H&M wyprodukował bioniczną suknię wykorzystującą stare plastikowe butelki, a także zrównoważone materiały do marnotrawstwa. Ich linia odzieży składa się z kobiecego sylwetki, a także stylowego dotyku.
Źródło: hm.com7. Grassroot autorstwa Anita Dongre:
Projektantka Anita Dongre otworzyła swój pierwszy sklep w Nowym Jorku dla oddolnych. Jest to marka zrównoważonych odzieży. Stwierdzono, że część dochodów z etykiety trafia do rzemieślnika, który wyprodukował odzież.

Źródło: Facebook.com/anitadongRegrassroOT=SC:Mediad]
8. gorset autorstwa Ruchika Sachdeva:
Odsądnie dotyka ponownego wprowadzenia klasyków ze współczesnymi splotami, a także indyjskimi tkaninami. Ta marka tworzy dzieła produkowane ze zrównoważonym rozwojem. Ruchika Sachdeva jest mózgiem stojącym za gorsetu. Ukończyła London College of Fashion w 2011 roku, a także konsekwentnie ustanowiła markę.

Źródło: bhusattva.com12. Czterdzieści czerwonych bransolet:
Czterdzieści czerwonych bransolet to partnerstwo stylu, a także zrównoważonego rozwoju. Uważają, że ich etykieta jest wydarzeniem codziennego życia. Jest to całkowita marka życia, która czerpie motywację z bogatego tekstyliów indyjskich tradycji przekształconych we współczesne formy. Ich etykieta może pochwalić się ultra-miękką ekologiczną bawełnianą salonem, ręcznie wykonaną biżuterią, a także naczyń domowych. Etykieta jest poświęcona zmniejszeniu węglowodanówna ślad.
Źródło: Facebook.com/FortyredBangles13. ETHICUS:
Marka Ethicus koncentruje się na produkcji indyjskich ubrań, jednocześnie wykorzystując materiały z bawełny organicznej Appachi, a także jedwab, która jest ręcznie tkana. Jest to jedna z najmodniejszych ekologicznych marek odzieży, która oferuje żywe sari, eleganckie ubranie, żywe łóżko, a także bielizny kąpielowe. Jest oferowany zarówno w Internecie, jak i w sklepach w południowych Indiach. Ethicus zapewnia produkty dla osób, które chcą ożywić tradycyjne krasnoleści, a także wspierać rzemieślników na obszarach wiejskich.
Źródło: ethicus.in14. Bez nieprzyjemności:
Żadne Nasties to marka modowa, która oddaje szacunek zarówno rzemieślnikom, jak i środowisku. Zarówno odzież, jak i akcesoria są oferowane zarówno dla faceta, jak i kobiet z pieczęcią sprawiedliwym handlem. Żadne nieprzyjemne nie zapewnia stylowych produktów w bogatych kolorach. Marka rozbrzmiewa, gdy „weź równe części ekologicznego uczciwego handlu, a także niesamowite. Wymieszaj je w ogromnym garnka zarówno świetny, jak i altówki- dostajesz markę, którą ludzie kochają! ”
Źródło: Facebook.com/nonasties15. Czy mówisz zielono:
„Do You Speak Green” to ekologiczna marka modowa. Ich produkty są wykonane z bawełny organicznej, a także tkanin na bazie bambusa. Ich kolekcja oferuje jogę, a także wyluzowane noszenie dla mężczyzn, kobiet, a także dzieci. Marka ma światową organiczną fabrykę licencjonowaną tekstylną, a Reprezentacja Senegalu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka także bawełnę z licencjonowaną sprawiedliwością. Współpracuje we współpracy z odzieżą kombinacyjną, a także jego produkty są oferowane do zakupu zarówno na własnej stronie internetowej, jak i na innych witrynach elektronicznych. Czy mówisz, że ekologiczne jest oferowane we wszystkich sklepach w Indiach. Ich bambus, a także koszulki wykonane z włókna konopi są naprawdę wyjątkowe.
Źródło: Facebook.com/douspeakgreen16. Samtana:
Etykieta składa się z odzieży wykonanych z materiałów organicznych, a także pracy o nazwie True-Blue. To ekolotowa marka. Wpływy wspierają posiłki w połowie dnia dla dzieci instytucji. Ich podstawowa prawdziwa niebieska praca ma na celu walkę z dwoma głównymi problemami w Indiach niedożywieniem, a także analfabetyzmu. Jest to jedna z unikalnych marek zrównoważonych odzieży, która oferuje produkty zarówno dla facetów, jak i kobiet, a także socjalistycznych.
Źródło: Facebook.com/samtanaclothinghope Ten artykuł na temat marek zrównoważonych odzieży w Indiach ułatwia przeglądanie przy następnych zakupach. Jak dokładnie odkryjesz tę rewolucyjną ideę zrównoważonej odzieży? Czy zapewnisz tę przyjazną dla środowiska, przyczynę społeczną, a także radykalną modę? Udostępnij swój punkt widzenia w sekcji komentarzy poniżej

Leave a Reply

Your email address will not be published.