Ubrania, których należy unikać podczas sezonu monsunowego

Rains są tutaj, a kiedy ludzie w całym mieście odetchną z ulgą, wszyscy twoi fashionistki, które mają mózgi, jak poradzić sobie z sezonem monsunowym. Tak, decydowanie, w co się ubrać i jakich ubrań należy unikać podczas monsunu, wymaga ciężkiej pracy i naprawdę będziesz musiał umieścić swoją garderobę, aby przygotować monsun. Cóż, nie bój się, ponieważ my w FashionLady dostajemy jedne z najlepszych wskazówek na temat tego, czego nie należy nosić tego monsunu.

[Przeczytaj także: Monsoon Fashion Tips]

Jak poradzić sobie z sezonem monsunowym:
Rozumiemy, że twoje buty i ubrania SSC Napoli Koszulka są cenne, a zepsucie ich w deszczu jest prawdopodobnie najgorszą częścią monsunów. Tak więc w tym artykule powiemy ci kilka rzeczy, aby uniknąć tej pory deszczowej i wskazówek, aby utrzymać ubrania i buty w najwyższym stanie, aby zapobiec zepsuciu deszczu garderoby.
Źródło: dailymail.co.ukwardRobe Błędy, których należy unikać podczas deszczy:
Deszcze są piękne, ale mogą być dość bolesnym dla twoich ubrań. Oto kilka błędów garderoby, których powinieneś unikać w porze deszczowej:
1. Odsuń Boca Juniors Koszulka białych:
Białe = lato i jest to jeden z najfajniejszych kolorów do noszenia latem. Ale przez porę deszczową noszenie białych to być może najgorszy błąd w historii! Deszcze niezmiennie oznaczają również błoto, szczególnie w kraju takim jak Indie. Dlatego wskazane jest, aby trzymać się z dala od białych, szczególnie jeśli wychodzisz na zewnątrz. To jest prawdziwy ból, aby zmyć znacznie i bardziej, ponieważ są to uparte plamy, które będą wymagały kilku prania, aby się pozbyć, a także zepsuć swoje ubrania!

2. krótki jest w:
Tak, rozumiemy. Deszcze mogą sprawić, że poczujesz się zimno, ale jednocześnie powinieneś nosić ubrania, które są krótkie i unikać długich ubrań, jak to możliwe. Ubrania nad kolanami są bezpiecznym zakładem, ponieważ w ten sposób będziesz wiedział, że błoto i woda nie rozpryskują się na twoich ubraniach. Pamiętaj, że zapobieganie jest znacznie lepsze niż lekarstwo!

[SC: MediaD]

3. Skórki i zamsz są nie-nie:
Jeśli chodzi o porady obuwia dla monsunu, zdecydowanie zalecamy trzymanie skóry i zamszowego obuwia lub ubrania poza zasięgiem wzroku i ukryte w szafach. Problem z obiema dwoma materiałami polega na tym, że bardzo szybko wchłaniają wodę i odmawiają Reprezentacja Walii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wyschnięcia przez długi czas. W związku z tym powoli się rozpieszczą, a będziesz z wyczerpanymi ubraniami i obuwiem. Wybierz sandały, które są otwarte i które nie mają ryzyka zmoczenia się w wodzie. Crocs są wyjątkowo wygodne i nie rozpieszczają się wodą.
Źródło: Pinterest.com4. Georgettes i szyfonowe:
Najważniejsze w monsunach jest to, że deszcze czasami odmawiają zaprzestania, a następnie, jeśli wyjdziesz w georgettes i szyfonach, na pewno się zepsują. Zawsze wolą ubrania i tkaniny, które są łatwe do wysuszenia. Za wszelką cenę należy unikać wspaniałych materiałów, aby zapobiec ich zepsuciu. W rzeczywistości szyfonowe są głównym produktem, jeśli chodzi o to, czego nie należy nosić w monsunu!

Źródło: BlogSpot.com Więc to są nasze zalecenia, aby pozostać na szczycie monsunów i czego nie możesz nosić w monsunach. Zapisz swoje ubrania, ale ciesz się monsunem!

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.