5 wskazówek do pracy w domu z dziećmi

w mgle Coronawirus (Covid19) Pandemic, czy pracujesz w domu z najmłodszymi przez kilka następnych tygodni? Ponieważ obecne dystanse społeczne, szkoły zamknięte i niektórzy rodzice musieli pracować z domu, czyli teelorking, oto porady do pracy w domu z dziećmi są wokół tego wybuchu Coronawirusa.
Wcześniej mogąc pracować z domu dwa razy w tygodniu i pracować w biurze w tym samym tygodniu, do tej pory była moją normą. Dzięki obecnemu strachowi zdrowotnemu obecnie w pełni pracuję w domu z obojgiem dzieci w domu. Praca w pełni z domu i posiadanie dzieci w okolicy nie jest najłatwiejszą rzeczą i założę się, że nie jestem jedynym przejściem przez to wyzwanie. Trudno jest zrównoważyć zapotrzebowanie na pracę i życie domowe, podczas gdy niepokój koronawirusa trwa. Z drugiej strony dzieci trudno jest zrozumieć, że ich rodzice pracują w domu i nie zawsze mogą mieć 100% oddania dla nich może być trudne. To tutaj pojawiła się poczucie winy mamy. Tak więc dla tych, że ta obecna sytuacja jest ich nową normą, wymyśliłem kilka wskazówek do pracy Everton FC Koszulka z dziećmi podczas obecnego wybuchu Coronawirusa i nie tylko.

< >

5 wskazówek do pracy z domu z dziećmi
1. Wyznacz miejsce do pracy: jeśli nie Feyenoord Koszulka masz miejsca biurowego w domu, znajdź miejsce w domu do pracy. Ta przestrzeń nie musi być doskonała Pinterest. Może to być po prostu biurko, krzesło i laptop. Dla mnie uwielbiam pracować w komforcie mojej sypialni z lekką muzyką instrumentalną, taką jak Kenny G, Michael Bolton lub Yanni. Nie chcesz pracować, gdy twoje dzieci biegają wokół ciebie lub zeskakują z ciebie.
2. Utwórz harmonogram pracy: Łatwo jest stracić ścieżkę podczas pracy w domu; Dlatego bardzo ważne jest stworzenie harmonogramu pracy i harmonogramu dla dzieci. Obecnie mamy harmonogram dla Nolana z Wakeup, śniadanie do nauki i zabawy. Posiadanie mu podobnego harmonogramu, jak w szkole znacznie ułatwia. Będę udostępniać, jak wygląda jego obecny harmonogram w mojej historii na Instagramie. Można pozwolić dzieciom oglądać trochę więcej telewizji niż zwykle (być elastyczne). To jakiś program edukacyjny, który mogą obejrzeć, który podzielę się w następnym poście w czwartek. Dla mnie zauważam, że lepiej staram się z harmonogramem, podobnie jak moje dzieci.
3. Obudź się i pracuj wcześnie: jeśli zezwolenia na pracę, możesz rozpocząć zadanie bardzo wcześnie, abyś mógł załatwić sprawę, zanim dzieci się obudzą. Wykorzystaj również czas na drzemkę, aby wypompować dużo pracy.
4. Rozmawiaj o swojej pracy z dziećmi i komunikuj się z pracą: chcesz być jasny dla swoich dzieci, ponieważ nie chcesz, aby były zdezorientowane, dlaczego jesteś w domu i nie chcesz spędzać z nimi przez cały dzień . Pierwszy dzień pracujący w domu z dziećmi był wczoraj i wydawał się najdłuższy w historii. Nawet Nolan zastanawiał się, dlaczego pracowałem, kiedy wyjaśniłem mu obecną sytuację. To nie jest najłatwiejszy czas, ale razem możemy to zrobić! To zdecydowanie nie może dotyczyć dzieci. Dlatego Nova kontynuuje swój codzienny harmonogram z pomocą. Daj też menedżera, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, aby zająć się dzieckiem. To wszystko jest doświadczenie edukacyjne dla wszystkich, a SC Braga Koszulka komunikacja przechodzi długą drogę.
5. Zrób sobie przerwę: kiedy nadejdzie czas na przerwę, zrób sobie przerwę. Mogę być pracoholikiem. Podczas pracy z domu jest presja na przesadzanie. Czasami, gdy jestem pochwycony konkretnym zadaniem, chcę go ukończyć, zanim mam nadzieję, że coś innego, ale z harmonogramem wykorzystuję swoją przerwę na lunch i spędzam trochę czasu z rodziną. To świetne, aby wybrać pracę, jeśli pogoda jest dobra lub grać w niektóre gry planszowe. Nolan lubi grać w zgadnij, kto i połączenie czterech. W następnym poście będę dzielić więcej zajęć z dziećmi.

Możesz także cieszyć się:

Zabawne wiosenne sukienki do zakupu

Jak wygodnie ubierać się w to Święto Dziękczynienia

Najbardziej pożądana letnia sukienka do noszenia…

5 ekscytujących rzeczy do zrobienia dla twojego Miami…

Znajdź wiedzę.

Zarejestruj się pod adresem e -mail, aby otrzymywać wiadomości i aktualizacje.

Imię

Imię

Imię

Imię

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Adres e -mail

Adres e -mail

Adres e -mail

Adres e -mail

Subskrybuj

Dziękujemy za subskrypcję!

Leave a Reply

Your email address will not be published.