11 Najlepsze akcesoria dla kobiet

, biorąc pod uwagę dzisiejszy styl życia, ile bierzesz? A może poczekaj na „bezpłatny” Olympique Lyonnais Koszulka czas na ucieczkę?
Moim zdaniem kandydujemy na zdrowie, aby uciec od szalonego życia miasta, zbliżyć się do osobistych celów, rozmawiać z przyjaciółmi, maratonami i przyczyny – oba szlachetne i społeczne.

Teraz tego rodzaju bieganie wymaga odpowiedniego wsparcia pod względem bieżących akcesoriów – modnego sprzętu, takiego jak odpowiednie buty do twoich stóp, odpowiednie ubranie do chodu, biust i biodra, odpowiednia muzyka, a nawet odpowiednie akcesoria telefoniczne.
Cóż, ponieważ fitness i stonowane ABS stają się dziś potrzebą, nasze działające akcesoria wspinają się jak wszystko. Przez kobiety z akcesoriami, najlepiej działające akcesoria, akcesoria telefoniczne do uruchamiania, uruchamianie akcesoriów muzycznych, działanie akcesoriów obuwniczych, nocne akcesoria itp.
Najlepsze akcesoria
Rzućmy okiem na kilka musi mieć działające akcesoria i zobaczmy, jak szybko możemy wejść w nasze przedsięwzięcia fitness.

1. Nike Air Max 2017 dla kobiet
Witamy w 2017 r. Z „przedmiotem” w działających akcesoriach – Nike Air Max, który pasuje do rachunku w akcesoriach do uruchamiania. Ma trakcję górną i wieloma powierzchniowymi, co czyni go godnym wyborem w zwykłym bucie na gimnazjum… Nazwę to idealne akcesoria dla kobiet.

2. Performance Merino Tank
Jest to nie tylko zbiornik nr 1 dla chłodnego biegu, ale ten zbiornik Merino jest koniecznością z działającymi akcesoriami. Z jednej strony jest super lekki i super miękki, oddychający i piękny z drugiej. Atletyczne dopasowanie w nim jest dodatkowo zwiększane przez perforowane detale z tyłu, które zwiększają przepływ powietrza i jest kieszeń na zapas, aby pomieścić małe elementy niezbędne. Bieżące akcesoria dla kobiet występują w dwóch kolorach – czarnych i spektralnych.

3. Kamizelka treningowa Roxy Ozalee
Wsuń się w tę kamizelkę sportową nie tylko na bit trening, ale także moda, w której cię przyciąga. Niezależnie od tego, czy jest to trudny ruch jogi, czy „N” treningów, luźna i wynikająca materiał jest dostępny w trzech grafikach. Te działające akcesoria są idealne do biegania aż do grudnia.

5. Bezproblemowy top z długimi rękawami na siłowni
Dostępny w Plum Marl i Mint Green Marl, bezproblemowy top z długim rękawem na siłowni daje bliżej, wygodniejsze AS Roma Koszulka dopasowanie. Utrzymuje cię przy zakryciu i wygodnie podczas treningu. Plus ma dziury, które zapewniają dodatkowe pokrycie. Nazwij to bezsensownym, przytulającym się do postaci zimowej bazy kobiet.

6. Puma Running Women’s Graphic T-shirt
W cieplejszych jesiennych dniach koszulka graficzna Puma kwalifikuje się jako musi mieć działające akcesoria. Tkanina poliestrowa w nim wyciąga pot z skóry i szybciej chłodzi cię. Dlatego noś go w miesiącach jesiennych, a nie w bardzo zimnych zimowych dniach. Ma raglan rękawy, które zapewniają większą swobodę ruchu.
[Przeczytaj także: Poradki do uruchamiania dla początkujących]
7. Brooks Sureshot Racer Bra
Staniki sportowe mogą być czasem trudne. Czasami wyglądają luźno, aby zapewnić wystarczające wsparcie. A czasem zbyt ciasno, abyś poczuł się, jakbyś nosił gorset. Brooks Sureshot Racer Bra ma miękką mieszankę Poly-Spandex, co czyni go częścią doskonałych akcesoriów dla kobiet.
[SC: MediaD]

8. Pocone opaski Solid Non Slip Wicked Headband
Dzięki tym aksamitnym opaskom, spocone opaski to ciężkie opaski potarkowe, które są w stanie oprzeć się wilgotności i ciągłym odbiciu głowy biegacza. Dlatego muszą mieć działanie akcesoriów.

9. Opaska na siłownię
Znajdź te akcesoria telefoniczne do biegania na ramię podczas wykonywania jakiejkolwiek Reprezentacja Francji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka aktywności sportowej na świeżym powietrzu, biegania lub joggingu, i poprawiaj iloraz fitness, nie martwiąc się, gdzie zatrzymać telefon!

10. Noc biega
Wsuń w tę koszulkę z krótkim rękawem i odblaskową parę kombi. Tej nocy uruchamianie akcesoriów jest idealne na jogę.

11. Biegnij z muzyką
Podłącz się, gdy biegasz, ponieważ działanie akcesoriów muzycznych zapewnia pełną koncentrację podczas odległości. Utrzymuje również skupienie się na szczęśliwszych rzeczach i pomaga osiągnąć dłuższe odległości niż zacząłeś.

Więc który z nich dotrze do listy najlepszych akcesoriów? Wpadnij w swoje odpowiedzi. Jeśli masz więcej sugestii, aby dodać do naszej listy działających akcesoriów kobiet, możesz pisać. Obrazy Źródło: Pinterest

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.